rekonstrukce bytů, koupelen a bytových jader

What we offer

Nerealizujeme tzv. "rychlá jádra za týden." Z důvodu dodržení správných technologických postupů a dodržení kvality naší práce po nás takový termín prosím nepožadujte.

Průběh zakázky

Po telefonické domluvě zaměříme stávající stav na místě. Na základě získaných informací zákazníka provedeme předběžný finanční rozpočet. Při další schůzce jsou vypracované podklady předány i s vysvětlením zájemci o rekonstrukci či přestavbu.

Nyní je již na Vás, zda se rozhodnete pro naši firmu.

Pokud ano a stanete se tak naším váženým zákazníkem. Upřesníme s Vámi výběr obkladů, dlažeb a všech zařizovacích předmětů. Pokud máte své podklady a přání, zpracujeme je. Po dohodnutí termínu samotné realizace se vše připraví a v předstihu objedná pro hladký průběh prací.

Při samotné realizaci zakázky se na místě s naším autorizovaným stavbyvedoucím přesně domlouvají veškeré koncové vývody vodoinstalace a elektroinstalace. Toto vše se ještě koordinuje s požadavky truhláře, výrobce kuchyňské linky. Pokud dodávku a montáž nové kuchyně a nábytku bude provádět Vámi vybraná firma, je nutné, abychom od Vás obdrželi jejich přesné požadavky na stavební připravenost.

Naším cílem je, aby vše plynule navazovalo. Po skončení stavebních prací nastupují podlaháři a návazně po podlahářích probíhá montáž nové kuchyně. Samozřejmostí je před provedením montáže vymalování naším malířem.

Dodávaný sortiment zboží - sanitární zařízení koupelen

Při rekonstrukcích a do námi dodávaných sestav používáme pouze kvalitní a osvědčené výrobky. Klademe důraz nejen na jejich estetickou hodnotu, ale také na kvalitu a dostupnost náhradních dílů. Naše nabídka uspokojí i ty nejnáročnějí zákazníky.

V naší nabídce naleznete především výrobky od firem jako:

vodovodní baterie, pákové baterie, termostatické baterie, podomítkové baterie

obklady a dlažby, sanitární keramika - umyvadla, WC, bidety

smaltované vany, sprchové vaničky, sprchové kouty, sprchové boxy, masážní boxy, parní boxy